ONLINE RANDEVU

HAKKIMIZDA

Ekol Sağlık Grubu 7’si profesör 6'sı doçent 62 kişilik hekim kadrosu, yardımcı sağlık personeli ve güçlü teknolojik alt yapı hizmetiyle 15 yıldır tanı ve tedavi olanaklarını hastalarına sunmaktadır.

Ekol Sağlık Grubu İzmir’e ve tüm ülkeye uluslararası standartlarda hizmet sunan bir hastane olmak amacıyla yola çıkmıştır. Şu anda KBB, göz, genel cerrahi, dahiliye, ortopedi, üroloji, beyin cerrahisi, estetik ve plastik cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, psikiyatri, nöroloji, göğüs hastalıkları ve diş branşlarında hizmet vermektedir.

ISO ve TUV uluslararası standart belgelerine sahiptir. Yurtdışından birçok hastamız tedavi için Ekol Hastanesini tercih etmektedir.

Türkiye’nin ilk ve tek dal hastanesi olma özelliğini taşıyan Ekol Hastanesi tüm branşlarında 500’den fazla çalışanı ile büyük bir istihdam oluşturmaktadır.

Sağlıklı bir yaşam için Çiğli’de merkezi ve ulaşımı kolay olan bir lokasyonda kurulan Ekol Sağlık Kampüsü, etik ilkelerinden ödün vermeyen kurum yapısı, konforlu odaları, bilgili ve güler yüzlü sağlık personeli, akademik ve modern tedavi olanaklarıyla toplumumuzu daha sağlıklı günlere taşıma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

Tıp etiğine uygun ekonomik düzeyde sağlık hizmetlerinde kalıcı çözümler üretmek ve sürdürülebilir kalite anlayışı ile sağlıklı toplumun oluşmasına katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yeni bilgi ve teknolojileri kullanarak kaliteli hizmet anlayışı ile sağlık sorunlarına hasta memnuniyetini esas alan çözümlerle referans bir hastane olarak gelişmektir.

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ

İç tetkikler ve öz değerlendirmeler yaparak Hasta Odaklı Hizmet Anlayışını hastanenin her alanında denetleyerek, hizmet kalitemizin sürekliliği ve sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla profesyonel ekibi ile faaliyet gösteren Ekol Hastanesi Kalite Yönetim Birimi hastane içerisinde hastalar ve personel ile sürekli temas halinde bulunarak tüm kalite sürecini birebir, yakından takip etmektedir.

ISO 9001 – 2008 belgesine sahip hastanemizde Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde yürütülen çalışmaların koordinasyonunu sağlayarak, anket sonuçlarının değerlendirilmesi, hasta taleplerinin kalite standartları doğrultusunda yapılabilirliğinin arttırılması, yeni çıkacak yönetmelikler ve yürürlükteki standartlara uyum sürecinin yönetilmesi gibi konularda çalışmalarını sürdürmektedir.

HASTA ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Hastalarımız ve hasta yakınlarının sağlıkları, memnuniyetleri ve güvenliği ön planda tutularak ferah, konforlu ve modern bir ortamda kendilerini evlerinde hissettirmek bakış açısı ile kurgulanan EKOL Hastaneleri, hastane içinde ve çevresinde her alanda sağlıklı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Tüm tedavi ve bakım süreçlerinde hastaların yaşadığı ve yaşayabileceği sıkıntıları en aza indirgemek ve yaşam koşullarının niteliğini yükseltebilmek için hasta odaklı hizmet anlayışı ile fark yaratmaktadır.

Tüm birim ve hasta odalarında özel hizmet sunumu,  birebir hasta karşılama, yatış ve kat hizmetleri ile hasta memnuniyeti Ekol Hastanesi Kalite Yönetim birimi tarafından yakından takip edilmekte, ölçüm ve denetim işlemleri yapılmaktadır.

GÜVENLİ ve KALİTELİ HEMŞİRELİK BAKIM HİZMETLERİ

Hasta sağlığı, memnuniyeti ve güvenliğinin ön planda tutulması hedeflenerek faaliyet gösteren Hemşirelik Hizmetleri ve Bakımı Geliştirme Koordinatörlüğü tarafından rehberlik, koordinasyon ve kontrol ile hasta bakımları sağlanıp kaliteli ve güler yüzlü hemşirelik hizmeti verilmektedir.

Ekol Hastaneleri, hastaların en yüksek kalitede bakımının sağlanmasında modern teknoloji ve bilimsel yaklaşım ilkelerini esas alarak kanıta ve kayda dayalı uygulamalar kullanmaktadır. 

HEMEN ARA
WHATSAPP
Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
x