HAKKIMIZDA
ONLINE RANDEVU ALIN !

HAKKIMIZDA

Prof. Dr. Adnan Ünal

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Prof. Dr. Erdoğan İnal

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Doç. Dr. Çağlar Çallı

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Doç. Dr. Aykut Erdem Dinç

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Opr. Dr. Murat Uygur

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Opr. Dr. Behçet Şahin

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Opr. Dr. Utku Kubilay

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Opr. Dr. Ahmet Selçuk Halıcıoğlu

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Opr. Dr. Ayhan Yıldırım

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Opr. Dr. Süreyya Hikmet Kozcu

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Opr.Dr. Onur Gündoğan

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Opr. Dr. Baran Aydemir

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Opr. Dr. Emin Toprak

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Opr. Dr. Ümit Karagöz

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Ekol Sağlık Grubu 7’si profesör 6'sı doçent 62 kişilik hekim kadrosu, yardımcı sağlık personeli ve güçlü teknolojik alt yapı hizmetiyle 15 yıldır tanı ve tedavi olanaklarını hastalarına sunmaktadır.

Ekol Sağlık Grubu İzmir’e ve tüm ülkeye uluslararası standartlarda hizmet sunan bir hastane olmak amacıyla yola çıkmıştır. Şu anda KBB, göz, genel cerrahi, dahiliye, ortopedi, üroloji, beyin cerrahisi, estetik ve plastik cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, psikiyatri, nöroloji, göğüs hastalıkları ve diş branşlarında hizmet vermektedir.

ISO ve TUV uluslararası standart belgelerine sahiptir. Yurtdışından birçok hastamız tedavi için Ekol Hastanesini tercih etmektedir.

Türkiye’nin ilk ve tek dal hastanesi olma özelliğini taşıyan Ekol Hastanesi tüm branşlarında 500’den fazla çalışanı ile büyük bir istihdam oluşturmaktadır.

Sağlıklı bir yaşam için Çiğli’de merkezi ve ulaşımı kolay olan bir lokasyonda kurulan Ekol Sağlık Kampüsü, etik ilkelerinden ödün vermeyen kurum yapısı, konforlu odaları, bilgili ve güler yüzlü sağlık personeli, akademik ve modern tedavi olanaklarıyla toplumumuzu daha sağlıklı günlere taşıma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

Tıp etiğine uygun ekonomik düzeyde sağlık hizmetlerinde kalıcı çözümler üretmek ve sürdürülebilir kalite anlayışı ile sağlıklı toplumun oluşmasına katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yeni bilgi ve teknolojileri kullanarak kaliteli hizmet anlayışı ile sağlık sorunlarına hasta memnuniyetini esas alan çözümlerle referans bir hastane olarak gelişmektir.

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ

İç tetkikler ve öz değerlendirmeler yaparak Hasta Odaklı Hizmet Anlayışını hastanenin her alanında denetleyerek, hizmet kalitemizin sürekliliği ve sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla profesyonel ekibi ile faaliyet gösteren Ekol Hastanesi Kalite Yönetim Birimi hastane içerisinde hastalar ve personel ile sürekli temas halinde bulunarak tüm kalite sürecini birebir, yakından takip etmektedir.

ISO 9001 – 2008 belgesine sahip hastanemizde Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde yürütülen çalışmaların koordinasyonunu sağlayarak, anket sonuçlarının değerlendirilmesi, hasta taleplerinin kalite standartları doğrultusunda yapılabilirliğinin arttırılması, yeni çıkacak yönetmelikler ve yürürlükteki standartlara uyum sürecinin yönetilmesi gibi konularda çalışmalarını sürdürmektedir.

HASTA ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Hastalarımız ve hasta yakınlarının sağlıkları, memnuniyetleri ve güvenliği ön planda tutularak ferah, konforlu ve modern bir ortamda kendilerini evlerinde hissettirmek bakış açısı ile kurgulanan EKOL Hastaneleri, hastane içinde ve çevresinde her alanda sağlıklı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Tüm tedavi ve bakım süreçlerinde hastaların yaşadığı ve yaşayabileceği sıkıntıları en aza indirgemek ve yaşam koşullarının niteliğini yükseltebilmek için hasta odaklı hizmet anlayışı ile fark yaratmaktadır.

Tüm birim ve hasta odalarında özel hizmet sunumu,  birebir hasta karşılama, yatış ve kat hizmetleri ile hasta memnuniyeti Ekol Hastanesi Kalite Yönetim birimi tarafından yakından takip edilmekte, ölçüm ve denetim işlemleri yapılmaktadır.

GÜVENLİ ve KALİTELİ HEMŞİRELİK BAKIM HİZMETLERİ

Hasta sağlığı, memnuniyeti ve güvenliğinin ön planda tutulması hedeflenerek faaliyet gösteren Hemşirelik Hizmetleri ve Bakımı Geliştirme Koordinatörlüğü tarafından rehberlik, koordinasyon ve kontrol ile hasta bakımları sağlanıp kaliteli ve güler yüzlü hemşirelik hizmeti verilmektedir.

Ekol Hastaneleri, hastaların en yüksek kalitede bakımının sağlanmasında modern teknoloji ve bilimsel yaklaşım ilkelerini esas alarak kanıta ve kayda dayalı uygulamalar kullanmaktadır. 

EKOL KBB KLİNİĞİ

Lokasyon
Mavişehir – Çiğli Kipa Kavşağı / İzmir

BİZİ ARAYIN

Telefon Numaramız
0 (232) 386 55 05

BİZE YAZIN

Sizi dinlemekten mutluluk duyacağız
info@ekolkbb.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Çağrı Merkezimize
7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

İzmir Ekol Hastanesi

BAĞLANTILAR

İZMİR EKOL HASTANESİ
EKOL KBB
EKOL OBEZİTE
EKOL ÜROLOJİ
EKOL HOSPITALS
EKOL GÖZ
EKOL ESTETİK
EKOL SAÇ EKİMİ
DENT EKOL

Bilgi ve Randevu için numaranızı bırakın, Sizi Arayalım!

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ