ONLINE RANDEVU

Doç. Dr. Aykut Erdem Dinç

 Doç. Dr. Aykut Erdem Dinç

Doç. Dr. Aykut Erdem Dinç

Doç. Dr. Aykut Erdem Dinç (KULAK BURUN BOĞAZ)

1976 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu. KBB ihtisasını 2006 yılında Ankara Gazi Üniversitesi’nde tamamladı. İngiltere’de Central Manchester and Manchester Children’s University Hospitals’da Otoloji - Nörootoloji alanında gözlemci olarak bulundu. 2012 - 2018 yılları arasında Bülent Ecevit Üniversitesi KBB Anabilim Dalı’nda görev yaptı ve  bu sürede iki defa KBB Anabilim Dalı Başkanlığı görevini yürüttü. 2017 yılında Doçentlik ünvanını aldı. Uluslararası ve ulusal toplantılarda sunumları ile birlikte yerli ve yabancı dergilerde 70’in üzerinde çalışması mevcuttur. Türk Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Derneği aktif üyesidir.

İlgi alanları: Kulak Mikrocerrahisi ve Otoskleroz, Estetik Burun ameliyatları, endoskopik sinüs cerrahisi, bademcik ve genizeti ameliyatları, fonksiyonel burun cerrahisi, otoplasti, uyku apnesi ve horlama cerrahisi, ses teli polip ve nodül mikrocerrahisi, tükrük bezi hastalıkları cerrahisi, endoskopik hipofiz cerrahisi. İyi derecede İngilizce bilen Doç. Dr. Aykut Erdem Dinç evli ve iki çocuk babasıdır.

HEMEN ARA
WHATSAPP
Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
x