HEKİM KADROMUZ
Dokuz eylül tıp fakültesinde 1991’de doçent 1996’da Profesör oldu. Amerika, İngiltere, İsviçre ve Belçika’da coclear implant (biyonik kulak) ve kulak mikro cerrahisi konusunda çalışmalarda bulundu. Yurtiçi ve yurtdışı dergiler ile çeşitli kitaplarda basılmış 200’den fazla bilimsel araştırma ve çalışmalarına ait yayınları bulunmaktadır. İngilizce bilen Prof.Dr. Ataman GÜNERİ’NİN ilgi alanları bademcik ve geni zeti ameliyatları, kulak mikro cerrahisi, coclear implant, gırtlak kanserleri, ses teli cerrahisi, baş boyun kanserleri cerrahisi, guatr ameliyatları baş dönmesi, denge bozukluklarıdır.

Prof.Dr. Halis ÜNLÜ estetik burun ameliyatları ve endoskopik burun sinüs cerrahisi konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerindendir. Estetik burun cerrahisi konusunda yazdığı eksternal rhinoplasti olgu çalışmaları ve cerrahi atlası adlı kitabı ülkemizde bir başvuru kitabıdır. Celal Bayar Üniversitesinde Tıp Fakültesi Dekanlığı yapmıştır. Fasial Plastik Cerrahi Derneği Başkanlığı yapmıştır, halen Türk Rhinoloji (Burun hastalıkları)Derneği başkanıdır. Endoskopik burun ve sinüs cerrahisinin ilk uygulandığı yer olan Avusturya graz Üniversitesinde Gözlemci Öğretim Üyesi olarak bulunmuştur. Amerika Chicago’da Illinois Üniversitesi Estetik Plastik Cerrahi Bölümünde gözlemci öğretim üyesi olarak bulunmuştur. Avrupa Fasial Plastik Cerrahi Akademisi üyesidir. Yurt içinde ve Yurt dışında kulak burun boğaz ve diğer uzmanlık alanı hekimlerine yönelik estetik burun cerrahisi ve endoskopik sinüs cerrahisi konulu kadavra kursları ve bilimsel toplantılar düzenlemektedir. Yurt içi ve Yurt dışında yayınlanmış 100’den fazla yayını vardır. İngilizce bilen Prof.Dr. Halis ÜNLÜ evli ve iki çocuk babasıdır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 1993 yılında doçent, 1999 yılında profesör oldu. ABD Kaliforniya Üniversitesi San Fransisco ve San Diego Tıp Fakülteleri’nde kulak burun boğaz ve baş boyun cerrahisi üzerine gözlemci öğretim üyesi olarak bulunmuştur. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ nde başhekimlik ve dekan yardımcılığı yapmış, Kulak Burun Boğaz Kliniğini kurmuştur. İngilizce bilen Prof.Dr.M. Gökhan ERPEK’in özel ilgi alanları bademcik ve genizeti, kulak burun boğaz ve baş boyun tümörleri, tükürük bezi, ağız, dil, gırtlak kanserleri, ses teli cerrahisi, maksillofasiyal travma (yüz ve çene kırıkları)dır

1963 yılında Aydın'da doğan Ali Vefa Yücetürk 1986 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ihtisası yaptı. 1994-2013 yılları arasında Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Öğretim Üyesi olarak çalıştı. 1999 yılında doçent, 2005 yılında profesör oldu. Yurt içi ve dışında yayınlanmış 100'e yakın bilimsel çalışması mevcuttur. Ayrıca 20 yıl boyunca üniversite korosu şefliği ve ses eğitmenliği yaptı. 1996 yılında İtalya Ferrara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde gırtlak kanserleri ve ses teli hastalıkları ile ilgili çalışmalar yaptı. Yurt içi ve yurt dışında yüzden fazla kongre ve kursa katıldı. Ege Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı'nda ses eğitimi konusunda çalışmalar yaptı. Özel ilgi alanları kulak mikrocerrahisi, bademcik ve genizeti ameliyatları, ses hastalıkları, gırtlak ve baş boyun tümörleri cerrahisi, estetik burun ameliyatları, horlama ve uyku apnesi tedavisidir.

Prof.Dr. Tansu Erakgün, orta öğrenimini Saint Joseph Koleji’nde tamamladıktan sonra 1986 yılında girdiği Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldu. Aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda asistanlık eğitimine başladı. 1997 yılında uzman olduktan sonra aynı yıl uzman doktor olarak aynı klinikte Retina Hastalıkları ve Vitreoretinal Cerrahi alanında uzmanlaşmak üzere görevine devam etti. Bu konudaki eğitimini, çeşitli dönemlerde Antwerp-Belçika (Dr.Zivanovic Kliniği), Frankfurt-Almanya (Dr.Eckardt Kliniği), Duisburg-Almanya’da gerçekleştirdi.
2004 yılında doçentlik, 2010 yılında Profesörlük ünvanını aldı.

Halen Türk Oftalmoloji Derneği Vitreoretinal Cerrahi Birimi Aktif Üyesi, Türk Oftalmoloji Derneği Tıbbi Retina Birimi Aktif Üyesi, Türk Oftalmoloji Derneği Oküler Travmatoloji Birimi Aktif Üyesi, European Vitreoretinal Society ve American Academy of Ophtalmology üyesidir. Yurtiçi ve yurtdışı bilimsel dergilerde birçok makalesi yayınlanmıştır.

Vitrektomi ameliyatlarında kullanılmak üzere kendisi tarafından tasarlanan “Erakgun spatula knife” ve “Erakgun snare” adlı cihazlar bu konudaki literatüre geçmiş ve dünyanın dört bir yanında kullanılmaktadır.

Diyabetin göz komplikasyonları, retina dekolmanları, göz travmaları ve göziçi yabancı cisimler, makula dejenerasansı, makula deliği, epiretinal membran, katarakt cerrahisi ve katarakt cerrahisinin komplikasyonları konularında uzmanlaşmış olup, toplam 5000’in üzerinde cerrahi müdahale gerçekleşmiştir.

Fransızca ve İngilizce bilen Prof.Dr. Tansu Erakgün, evli ve iki çocuk babasıdır

1945 Ankara doğumludur. İlk ve Orta Öğretimini TED Ankara Koleji, Liseyi İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve yüksek öğrenimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1963- 1969 yılları arasında yapmıştır.
Aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık öğrenciliğine başlayıp, 1971'de Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 1974-1975 yıllarında vatani görevini İzmir Hatay Askeri Hastanesinde Göz hekimi olarak yaptıktan sonra 1 yıl süre ile Belçika /Gent üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Kliniğinde Retina Hastalıkları ve Laser'ler üzerine eğitim görmüştür.
1977 yılında Göz Hastalıkları Doçenti olmuş ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalında Retina ve Kontakt lens birimlerini kurmuş ve çalıştırmıştır. 1982 yılında Göz Hastalıkları Profesörü olmuştur. 1992 - 2000 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmıştır. Bu arada 3 kitap ve yerli - yabancı 150 den fazla bilimsel makale yayınlamış, yurt içi ve yurt dışı kongrelerde 170 civarında tebliğ yapmıştır.
Dr. Nigar Erbakan'la evli olup 2 oğlu vardır.

1966 yılında doğdu. Kuleli Askeri Lisesi’nden mezun olan Prof. Dr. Kaan Ünlü 1984 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı.
2000 yılında Doçent, 2006 yılında Profesör oldu.
Türk Oftalmoloji Derneği’nde Şube Başkanlığı ve Merkez Yönetim Kurulu görevlerinde bulundu.
International Ocular Inflammation Society (IOIS), European Society of Cataract Refractive Surgeons (ESCRS), American Academy of Ophthalmology (AAO), The American Society of Cataract and Refractive Surgery (ASCRS), American Association For The Advancement of Science (AAAS) üyesidir.
Birçok yurtiçi dergide Danışma Kurulu üyeliği yanısıra, Journal of Cataract & Refractive Surgery dergisinde Reviewer, The Scientific World Journal dergisinde Editör olarak görev yapmaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışı bilimsel dergilerde 110′un üzerinde çalışması yayınlanmıştır. Bu yayınlar 70′in üzerinde atıf almıştır. Yurtiçi ve yurtdışı toplantılarda 60′ın üzerinde sunumu olmuş, 20′nin üzerinde konferans veya panelde konuşmacı olmuştur.
En iyi makale birincilik ve mansiyon ödülleri mevcuttur. Aktif olarak göz hekimlliği yaptığı 20 yıl boyunca 10.000′in üzerinde cerrahi vaka deneyimi mevcuttur.
Retina Hastalıkları ve cerrahi tedavisi (vitreoretinal cerrahi), komplike glokom ve komplike katarakt olguları, excimer lazer konusu ilgi alanlarına girmektedir. İyi derecede ingilizce bilmektedir.

Doç.Dr. Çağlar ÇALLI 1988 yılında İzmir Atatürk Lisesini bitirdi. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 2009 yılında Türk Kulak Burun Boğaz Derneğinin tiroid cerrahisi ve hastalıkları bursunu kazanarak Amerikada Ohio State Üniversitesinde Baş-Boyun tümörleri ve tiroid cerrahisi ile ilgili olarak çalışmalarda bulunmuştur. 2011 yılında Türk Kulak Burun Boğaz Vakfının bursunu kazanarak yine Amerikada New York'ta St.Lukes-Roosevelt Hastanesine Fasial Plastik Cerrahi , Horlama cerrahisi ve Endoskopik Sinüs Cerrahisi ile ilgili çalışmıştır. 2012 yılında ise Doçent olmuştur. Yurtdışında değişik ülkelerdeki toplantılarda sözel sunumları, yerli ve yabancı dergilerde 80'nin üzerinde makalesi ve çeşitli kitaplarda yazılmış bölümleri olan Doçent Doktor Çağlar ÇALLI'nın cerrahi İlgi alanları arasında bademcik ve genizeti ameliyatları, Baş-Boyun tümörleri, Guatr ve tiroid cerrahisi, estetik burun ameliyatları ve Endoskopik sinüs cerrahisi, kulak mikrocerrahisi ve otoskleroz ameliyatları bulunmaktadır.

Dokuz Eylül Üniversitesi tıp Fakültesi mezunudur. Avrupa Fasial Plastik Cerrahi Akademisi üyesidir. Amerika’da Boston’da Amerikan Fasial Plastik Cerrahi Akademisinin estetik burun cerrahisi konusundaki çalışmalarına katıldı. İngilizce bilen Opr. Dr. Yahya DEMİRDELEN’in ilgili alanlarını estetik burun cerrahisi fasial estetik girişimler,pediatrik otolaringoloji,lazer ve radyo frekans teknolojisi ile kanamasız bademcik geniz eti ameliyatları ve kulak mikro cerrahisi oluşturmaktadır.

İzmir Atatürk Lisesi'ni takiben Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirmiştir.. 9 Eylül Üniversitesi'nde KBB ve Baş Boyun Cerrahisi ihtisası yapmıştır. 9 Eylül Üniversitesi KBB Anabilimdalında Uyku Apnesi ve Horlama ile ilgili olarak çok geniş sayıda hasta üzerinde çalışmış ve tezini bu konu üzerinde hazırlamıştır. Avrupa Fasial Plastik Cerrahi Akademisi üyesidir. Hollanda'da Amsterdam Üniversitesinde Prof. Dr. Gilbert TRENITE yönetiminde Estetik Burun Cerrahisi konusunda çalışmalarda bulundu. Amerika da SanDiego ve Hollywood da Amerikan Fasial Plastik Cerrahi Akademisinde yüz güzelleştirme ve gençleştirme konusunda çalıştı. Yüz germe, endoskopik kaş kaldırma, alt ve üst göz kapağı cerrahisi ile ilgili teorik ve cerrahi eğitim aldı. Amerikan Fasial Plastik Cerrahi Derneği'nin , Güney Amerika – Portoriko'da yapılan eğitimlerine katıldı Küba'da (Havana) Vietnam'da (Saıgon ve Hanoi) ve Kamboçya'da (Siem Reap) Meslektaşlarıyla, çalışma, hastanelerini ziyaret etme ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı oldu. Avusturya'da Graz Üniversitesinde endoskopik sinüs cerrahisinin kurucularından Prof.Dr. H.Stammberger'in yanında endoskopik sinüs cerrahisi konusunda teorik ve cerrahi ayrıca kadavra çalışmalarında bulundu. İngilizce bilen Opr. Dr. Cem KARAS, Ekol KBB Hastanesinin kurulduğu 2006 yılında kurucu kadrodadır. Bu tarihten itibaren görevine devam etmektedir. Hastanenin Mesul Müdürü 'dür. Çocukluk çağı KBB hastalıkları, Radyofrekans ile GENİZ ETİ ve BADEMCİK operasyonları Estetik BURUN ve YÜZ cerrahisi, KEPÇE KULAK, GÖZKAPAĞI ESTETİĞİ Endoskopik SİNUS cerrahisi-Sinus Hastalıkları Uyku apnesi ve HORLAMA cerrahisi TROİD-GUATR hastalıkları ve cerrahisi Boyun ve Tümör Cerrahisi ilgi alanlarıdır.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. Avrupa’nın etkili üniversitelerinden Hollanda Amsterdam Üniversitesinde estetik burun cerrahisi konusunda kadavra çalışmalarında bulundu. İngilizce bilen Opr. Dr. Bora KARALİ özellikle estetik burun cerrahisi, kepçe kulak ameliyatları, navigasyon kullanarak endoskopik sinüs cerrahisi, lazer ve radyo frekans teknolojisi ile kanamasız bademcik geniz eti ameliyatları, horlama cerrahisi konularında deneyimlidir.

İzmir Amerikan Kolejini bitirdi. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Avrupa allergoloji akademisi üyesidir. İngilizce bilen Opr. Dr. Burak KOCAGÖZOĞLU özellikle kulak burun boğaz alerjisi lazer ve radyo frekans teknolojisi ile kanamasız bademcik ve geniz eti ameliyatları, endoskopik sinüs cerrahisi, gözyaşı kesesi cerrahisi ve burun cerrahisi konuları ile ilgilenmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Hollanda’da Amsterdam Üniversitesinde Prof.Dr. Gilbert TRENİTE ile birlikte estetik burun cerrahisi konusunda kadavra çalışmalarında bulundu. Türk Kulak Burun boğaz Cerrahisi Derneği üyesidir. Estetik burun cerrahisi, horlama ve uyku apnesi, lazer ve radyo frekans teknolojisi ile bademcik ve geniz eti ameliyatları, kepçe kulak ve endoskopik sinüs cerrahisi ilgi alanları içerisindedir. İngilizce bilen Opr. Dr. Hünkâr BATIKHAN evli ve bir çocuk babasıdır.

Cerrahapaşa Tıp Fakültesi mezunudur. Avrupa Fasial Plastik Cerrahi Akademisi üyesidir. Türk Kulak burun boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği ve Türk rinoloji Derneği üyesidir.İlgi alanları; açık ve kapalı teknik estetik burun operasyonu, navigasyonla endoskopik sinüs ve burun polip operasyonları, radyofrekans lazer ile bademcik, genizeti, buruneti operasyonu, kulak zarı ve estetik kepçe kulak düzeltme operasyonu, ses teli nodül ve polip operasyonları uyku bozuklukları ve horlama cerrahisi, alerjik burun hastalıkları ve tedavisidir. Ayrıca laringofaringeal reflü ile ilgili çalışmaları mevcuttur. İngilizce bilen Op.Dr. Mehmet Sucubaşı' nın www.kbbservisi.com adlı web sayfası bulunmaktadır.

Dokuz eylül Üniversitesi tıp Fakültesi mezunudur. Boyun diseksiyonlarında omuz sinirinin intraoperatif monitörizasyon’unun incelendiği tezi, 2009 yılı 31. Trük Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş boyun Cerrahisi Kongresi’nde en iyi baş boyun çalışmaları arasında gösterilmiş ve ödül almıştır. İlgi alanları estetik burun cerrahisi, endoskopik sinüs cerrahisi, çocukluk çağı hastalıkları ve kulak mikro cerrahisi, bademcik ve geni eti ameliyatlarıdır.

1970 yılında Kilis'de doğdu. 1993 yılında GATA Askeri Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1996-2001 yılları arasında Ankara GATA Estetik ve Plastik Cerrahi Anabilim dalında uzmanlık eğitimini aldı. 2001-2005 yılları arasında Balıkesir Askeri Hastanesinde Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı olarak çalıştı.
2005-2013 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde Yardımcı Doçent olarak çalıştı. 2008 yılında Boston-Massachusetts Üniversitesi (Amerika Birleşik Devletleri), 2009 yılında Nagoya Üniversitesi (Japonya), 2010 yılında Konkuk Üniversitesi (Güney Kore-Seul), 2012 yılında Nantong Üniversitesi (Çin Halk Cumhuriyeti) Estetik ve Plastik Cerrahi Bölümlerinde misafir öğretim görevlisi olarak bulundu. 2009-2010 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri'nde Teksas Üniversitesinde, Estetik ve Plastik Cerrahi bölümünde misafir öğretim görevlisi olarak bir yıl süreyle çalıştı. Yurt dışında olduğu süreçte mikrocerrahi alanında; lenfödem tedavisine yönelik lenfatik mikrocerrahi estetik cerrahi alanında; vücut, meme ve yüz estetik cerrahi işlemleri konularında yoğunlaştı, bu alanda çok sayıda kurs, eğitim ve toplantılara katıldı.
Bilimsel çalışmaları ile yurt içinde beş defa araştırma ödülü kazandı. Estetik ve Plastik Cerrahi alanında bugüne kadar literatürde ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 80 den fazla makalesi bulunmaktadır. 2011 senesinde El Cerrahisi yandal uzmanlığı, 2012 senesinde ise Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi yandal uzmanlığı ünvanını aldı. 2013 yılında Doçent oldu.
Halen İzmir Özel Ekol KBB hastanesinde Estetik Plastik Cerrahi ve Kozmotoloji Departmanı sorumlu hekimi olarak görev yapmaktadır. İyi derece İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
Estetik meme cerrahisi (büyütme, küçültme, dikleştirme), Lenfödem cerrahisi, estetik vücut şekillendirme cerrahisi (karın germe, liposuction), yüz estetiğ (boyun germe, yüz germe, estetik burun cerrahisi, gözkapağı estetiği, kepçe kulak), saç ekimi, jinekomasti, genital estetik ve mikrocerrahi alanları özel ilgi alanlarıdır.

Estetik ve Plastik Cerrahi Hizmetlerimiz Hakkında Ayrıntılı Bilgi için Tıklayınız.

1974 Vakfıkebir Trabzon doğumludur. Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Tıp eğitimi almıştır. 2008 yılında Genel Cerrahi Uzmanı oldu. 2008 – 2015 Yılları arasında Karşıyaka Devlet Hastanesinde Genel cerrahi Uzmanı olarak hizmet vermiştir. Bu sırada Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde yemek borusu kanseri, obezite ve laparoskopik kolon ameliyatları gibi yeni ve ileri düzey ameliyatlar ilk kez kendisi tarafından yapılmıştır. Kendi alanında 19 uluslararası, 17 ulusal bilimsel çalışması yayınlanmıştır. Uluslararası ve ulusal düzeyde pek çok bilimsel yarışma da ödül kazanmış olup, ayrıca ödül kazandığı kendi buluşu olan laparoskopik bir cerrahi aletin de patentini almıştır. 2008 yılında Türk Cerrahi Derneği tarafından düzenlenen sınavda başarılı olarak Cerrahi Yeterlik Belgesi almıştır. 2010 Yılında Endoskopi eğitimi alarak endoskopi yapmaya da başlamıştır. Türk Cerrahi Derneği, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği, Ege Bölgesi Cerrahi Derneği, İzmir Tabip Odası üyesidir. İleri laparoskopik cerrahi, obezite cerrahisi ve onkolojik (Kanser) cerrahisi özel ilgi alanlarıdır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

1979 doğumludur. Eskişehir Tıp Fakültesi Mezunudur. İhtisasını İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladı.
Estetik burun ameliyatları, endoskopik sinüz cerrahisi, radyofrekans ile genizeti ve bademcik operasyonları, ses teli ve gırtlak operasyonlarında deneyimlidir.
İngilizce bilen Opr.Dr. Can Ercan evli ve bir çocuk babasıdır.

1974 Bulgaristan'da doğdu.İlk ve orta öğretimini burada tamamladıktan sonra, 1998 de İzmire göç ederek liseyi burada tamamlamıştır.
1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden Tıp Doktoru ve 2002 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz Uzmanı olmuştur.
Tüm KBB ameliyatlarında deneyimlidir. Bademcik ve geniz eti, estetik Burun Ameliyatı, Otoplasti, Endoskopik Sinüs Cerrahisi ve Tİroid Cerrahisi ilgi alanlarıdır.
TKBB ve Fasiyal plastik derneği üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Daha sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde Radyoloji ana Bilim Dalında radyoloji ihtisası yaptı. Yurtiçi ve Yurtdışında çeşitli seminer ve kurlara katıldı. Çok sayıda Yurtiçi ve Yurtdışı yayını mevcuttur. Türk Radyoloji Derneği ve tıbbi ultrasonografi Derneği üyesidir. İngilizce bilen Radyoloji Uzmanı Dr. Uğur GÜRGAN evli ve bir çocuk babasıdır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.1977-1984 arası Almanya’da Hannover Üniversitesi Tıp fakültesine bağlı 750 yataklı eğitim hastanesinde Prof.Dr. Mayer BURKDOFF’UN yanında asistanlık, uzmanlık, baş asistanlık, bölüm şefliği görevlerinde bulundu 1985 sonrası devlet hastaneleri ve özel hastanelerde anestezi uzmanı olarak çalıştı. İngilizce ve Almanca bilen Anestezi Uzmanı Dr. Ruhan GÜNGÖRDÜ görev aldığı tüm yerlerde özellikle kulak burun boğaz ameliyatları anestezisi konusunda uzmanlaştı.

1969 Ankara doğumludur.
1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini, 2005 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Anestezi ve Reanimasyon Uzmanlığı’nı bitirdi.
KBB Anestezisi, rejyonel anestezi ve yoğun bakım konularında bilgi ve tecrübe sahibidir.
İngilizce bilen Dr. Tufan İlhan evli ve bir kız çocuk babasıdır.

1971 yılı Uşak doğumludur. 1994 tarihinde İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Pamukkale Üniversite Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reaminasyon AD.’dan uzmanlığını aldıktan sonra İzmir Tire Devlet Hastanesi’nde asestezi uzmanı olarak görev yapmıştır. Yenidoğan, pediyatriki erişkin KBB anestezi ve diğer tüm cerrahi branşlarda genel anestezi ile postoperatif analjezi yönetimi, epidural spinal anestezi ve analjezi, sinir blokları, hasta kontrollü analjezi uygulamaları, yoğun bakım, ağrı polikliniğinde hasta yönetimi, günübirlik hasta yönetimi, pediatrik anestezi ve kardiovasküler cerrahi alanlarında tecrübeleri mevcuttur. Yabancı dil bilen Uzm. Dr. Caner KALAYCI evli ve iki çocuk babasıdır.

Ege Üniversitesi tıp Fakültesi mezunudur. Klinik mikrobiyoloji derneği üyesidir. Uzm. Dr. Olarak kamu ve özel laboratuar deneyimlerinin yanı sıra Trakya üniversitesi hepatit ve AIDS savaşım derneği üyesi olarak çalışmaları mevcuttur. Enfeksiyon hastalıkları ve mikro biyoloji uzmanı Dr. Refiye KOŞANOĞLU İngilizce bilmektedir

2003–2006 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Kulak burun boğaz Anabilim dalı Odyoloji Bölümünde Araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2006 yılında Odyoloji yüksek lisansını tamamladı. Bu süreçte Ses bozuklukları tanı ve tedavisi ile beraber denge bozuklukları tanı ve tedavisi birimlerinde çalışmış, yüksek lisans bitirme tezini ses bozuklukları üzerine yapmıştır. Ses bozuklukları ve denge bozuklukları ile ilgili Yurtiçi ve Yurtdışı birçok seminere katılmıştır. 2007–2011 yılları arasında Coclear İmplant Sektöründe çalışmış, Belçika, İsviçre ve İsveç’te Coclear İmplant üzerine eğitimini tamamlamıştır. Yurtdışında 11 ayrı eğitim programına katılmıştır ve 2010 yılında Coclear implant ile ilgili olarak tüm Avrupa’da geçerli olan “Eğitici” unvanını almıştır. Afrika bölgesi ve Malta’da Cerrah ve Odyologlar’ın eğitiminden sorumlu olarak çalışmıştır.

1959 Uşak Eşme Doğumludur.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.1989 yılında Kulak Burun Boğaz İhtisasını tamamladı. İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak çalıştı. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Sağlık Kurumları Yöneticiliği Programını bitirdi. Halen Gediz Üniversitesi İşletme Fakültesinde İşletme mastırı yapmaktadır. The European Academy of Facial Plastic Surgery (Avrupa Fasial Plastik Cerrahi Akademisi) üyesidir. Türkişitder (Türkiye İşitme Cihazı İthalatçıları Derneği) genel başkanıdır. (www.turkisitder.org). 1998 yılında Duymer İşitme Merkezlerini kurdu. Halen Türkiye'nin 14 ilinde kendisine ait Genel Merkezi Çiğli olan 19 adet işitme merkezi bulunmaktadır. (www.duymer.com.tr) 2007 yılında İzmir’de Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi’ni kurdu.(www.ekolkbb.com). Uzmanlık sonrası Barcelona Üniversitesinde Kulak Mikrocerrahisi konusunda eğitim aldı. Almanya'da EUHA'nın (Avrupa İşitme ve Akustik Birliği) Leipzig, Frankfurt ve Nürnberg şehirlerinde düzenlediği İşitme Kayıpları konusundaki çalışmalara katıldı. Avusturya'da Graz Üniversitesi'nde endoskopik sinüs cerrahisinin kurucularından Prof.Dr.H.Stammberger'in yanında endoskopik sinüs cerrahisi eğitim kursunu tamamladı. Bir çok kadavra üzerinde çalıştı. Avrupa’nın etkili üniversitelerinden Hollanda Amsterdam Üniversitesi'nde Prof.Dr. Gilbert Trenite yönetiminde estetik burun cerrahisi konusunda çalışmalarda bulundu. İşitme kayıpları, endoskopik sinüs cerrahisi ve estetik burun cerrahisi ilgi alanlarıdır. İngilizce bilen Dr. Mehmet Baz evli ve iki çocuk babasıdır.

Hasta Bilgilendirme
Burun Estetiği
Ameliyat Öncesi
Ameliyat Sonrası
Yüz Estetiği
Genç ve güzel bir yüz nasıl olur?
Kimler için uygun?
Ulaşım ve Kroki Instagram Sayfamıza giriş için tıklayınız Blog Sayfamıza giriş için tıklayınız Twitter Sayfamıza giriş için tıklayınız Facebook Sayfamıza giriş için tıklayınız
insan kaynakları
Online randevu almak için tıklayınız
Ekol Sanat Galerisi
Otopark Sorunumuz Yoktur
7/24 Acil Hizmeti Nöbetçi Doktor