1970 yılında Kilis'de doğdu. 1993 yılında GATA Askeri Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1996-2001 yılları arasında Ankara GATA Estetik ve Plastik Cerrahi Anabilim dalında uzmanlık eğitimini aldı. 2001-2005 yılları arasında Balıkesir Askeri Hastanesinde Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı olarak çalıştı.

2005-2013 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde Yardımcı Doçent olarak çalıştı. Yurtdışında; 2008 yılında Boston-Massachusetts Üniversitesi (Amerika Birleşik Devletleri), 2009 yılında Nagoya Üniversitesi (Japonya), 2010 yılında Konkuk Üniversitesi (Güney Kore-Seul), 2012 yılında Nantong Üniversitesi (Çin Halk Cumhuriyeti) Estetik ve Plastik Cerrahi Bölümlerinde misafir öğretim görevlisi olarak bulundu. 2009-2010 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri'nde Teksas Üniversitesinde, Estetik ve Plastik Cerrahi bölümünde misafir öğretim görevlisi olarak bir yıl süreyle çalıştı. Bu süreçlerde; estetik cerrahi alanında; meme estetiği, yüz ve burun estetik cerrahi işlemleri, vücut estetiği , liposuction (yağ alma)konularında yoğunlaştı, mikrocerrahi alanında; lenfödem tedavisine yönelik lenfatik mikrocerrahi konusunda çalıştı. Bu alanlarda çok sayıda kurs, eğitim ve toplantıya katıldı.

Bilimsel çalışmaları ile yurt içinde beş defa araştırma ödülü kazandı. Estetik ve Plastik Cerrahi alanında bugüne kadar literatürde ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 80 den fazla makalesi bulunmaktadır. 2011 senesinde El Cerrahisi yandal uzmanlığı, 2012 senesinde ise Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi yandal uzmanlığı ünvanını aldı. 2013 yılında Doçent oldu.

Halen İzmir Özel Ekol KBB hastanesinde Estetik Plastik Cerrahi ve Kozmotoloji Departmanı sorumlu hekimi olarak görev yapmaktadır. İyi derece İngilizce bilmektedir.

Estetik meme cerrahisi (büyütme, küçültme, dikleştirme), yüz estetiği (boyun germe, yüz germe, estetik burun cerrahisi, gözkapağı estetiği, kepçe kulak) estetik vücut şekillendirme cerrahisi (karın germe, liposuction),  saç ekimi, jinekomasti, genital estetik, Lenfödem cerrahisi ve mikrocerrahi alanları özel ilgi alanlarıdır.